Contact

Organisatie voor Bijzondere Jeugdzorg

Pannestraat 43A

8630 Veurne

058 33 20 30

zonnewende@veurne.be

De leefgroepen zijn bereikbaar via het algemeen nummer of hun respectievelijk mailadres:           

paviljoen1@veurne.be

paviljoen3@veurne.be

paviljoen4@veurne.be

tck@veurne.be

 

Directeur Tilly Delrue: tilly.delrue@veurne.be  

Administratief medewerkster Nadine Deruytter: nadine.deruytter@veurne.be

Orthopedagoge Ann Vandecandelaere: ann.vandecandelaere@veurne.be

Psychologe en kwaliteitscoördinator Mony Dekeuninck: mony.dekeuninck@veurne.be

Projectmedewerker Eline Maekelberg: eline.maekelberg@veurne.be 

Logistiek en Kwaliteitscoördinator Erwin De Potter: Erwin.De.Potter@veurne.be

Contactgegevens en openingsuren

Zonnewende
Pannestraat 43a
8630 Veurne
België
058 33 20 30